کلایمر پارسیان کلایمر کلایمر پارسیان کلایمر .

کلایمر پارسیان کلایمر

kelaymer.irوب سایت کلایمر و اجاره کلایمر

درباره کلایمر,کلایمر چیست؟,جایگزین داربست

کلایمر

اگر بخواهیم به صورت کلی و کوتاه درباره کلایمر توضیح دهیم میتوان آن را جایگزین داربست های سنتی معرفی نمود اگر بخواهیم از مزایای کلایمر توضیح دهیم از مزایای کلایمر میتوان به نصب و راه اندازی سریع و ارزان بودن کلایمر اشاره کرد اگر بخواهیم از امنیت کلایمر توضیح دهیم در مقایسه با داربست میتوان گفت کاملا بی خطر و موارد امنیتی در آن همه جانبه لحاظ شده است. اگر مشتاق کسب اطلاعات بیشتر درباره کلایمر هستید بر روی توضیح کلایمر کلیک نمایید.

کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟

کلایمر به دستگاه بالابر گفته میشود که به منظور استفاده به جای داربست به کار گرفته میشود به صورت کلی نمای ساختمانها اگر نیاز به تعمیر بازسازی نقاشی، نماکاری، اجرای نما, نصب، نظافت نمای ساختمان, و ... داشته باشد میتوان از دستگاه بالابر کلایمر به صورت خرید کلایمر و اجاره کلایمر استفاده کرد

هزینه کلایمر در مقایسه با داربست

تقریبا خرید داربست از لحاظ اقتصادی برای کارفرما نمیتواند صرفه اقتصادی داشته باشد و از روی دیگر نگهداری داربست پس از اتمام پروژه و انتقال ان به انبار تقریبا سخت و در برخی موارد حتی غیرممکن نیز میشود و همه این عوامل باعث میشود که هزینه استفاده از داربست به طرز چشمگیری بالا برود. از این رو دستگاه کلایمر مزایای متعددی به نسبت داربست دارد به طوری که خرید و نگهداری داربست بسیار آسان می باشد و همچنین میتوان دستگاه کلایمر را برای مدت مشخصی برای پروژه ای اجاره کرد و این موضوع میتواند هزینه نهایی استفاده از کلایمر را به طرز چشمگیری کاهش دهد در کل استفاده از کلایمر چه خرید کلایمر و یا اجاره کلایمر به نسبت استفاده از داربست بسیار پایین و مقرون به صرفه است و در نهایت هزینه قابل توجهی را در پروزه کاهش میدهد.

امنیت کلایمر با مقایسه با داربست

با توجه به خطرات بی شماری که در استفاده از داربست به گوش میرسد و هر ساله شاهد هستیم که حادثه هایی از بابت استفاده از داربست رخ میدهد و برای افرادی که با داربست سر کار دارند کار سخت و همواره با استرس می باشد همه ساله شاید از گوشه کنار جهان خطرات استفاده از داربست از طریق رسانه ها و سایتهای خبری به اشتراک گذاشته میشود از این رو مهندسین با طراحی و پیاده سازی دستگاه کلایمر این مشکل را برطرف کردند و تقریبا استفاده از دستگاه کلایمر از لحاظ امنیتی بسیار بالا بوده و تقریبا تا به این تاریخ فوت ناشی از استفاده کلایمر گزارش نشده است با توجه به قرارگیری فرد در داخل سبد کلایمر پرت شدن به پایین و افتادن به پایین غیر ممکن است همچنین برای ایمنی بیشتر ترمز اضطراری و سیم بکسل دوم به سبد کلایمر متصل می باشد که در صورته که سیم بکسل اول به درستی عمل نکند و یا پاره شوود که غیر ممکن است سیم بکسل دوم مانع افتادن سبد کلایمر شود. نکته ایمنی که در استفاده از کلایمر وجود دارد باید خرید کلایمر و اجاره کلایمر را از شرکت معتبر انجام دهید تا بازرسی و کنترل دقیق بر روی نصب و راه اندازی کلایمر مد نظر داشته باشند.

قیمت کلایمر نما و بالابر نما

نمای کلایمر (ساخت کلایمر) به منظور جابجایی دو نفر ، مصالح ساختمانی و ابزارها به طور مستقیم به محل کار طراحی شده است تا رنگ آمیزی و تزئینات بیرونی ساختمانها و بناها تا 150 متر انجام شود

تعلیق ساخت و ساز در ساختمانهای سبد کلایمر با سقف مسطح با استفاده از کنسول. یک - برای کلایمر منفرد ، دو - برای دوبل. دامنه بالابر تحویل نما ممکن است شامل کنسول باشد ، فاصله پرواز سبد کلایمر 0،9 متر 1،5 متر 2/5 متر از دیوارهای ساختمان را فراهم می کند که عملکرد کار را هم در سطوح عمودی مسطح و هم در گوشه های پروژکشن فراهم می کند. ساختمانها یا سازه ها

واحدهای نگهداری ساختمان مجهز به کلایمر :

کنسول های روی سقف ساختمان برای تعلیق سبد کلایمر های ساختمانی؛
دو بیمه گیرنده.
کنترل از راه دور قابل حمل؛
طناب ، کابل

همچنین می توان از وینچ LEF-500 به طور جداگانه (اصطکاک برقی ، r / n 500 کیلوگرم ، ارتفاع بلند کردن تا 150 متر) ، کنسولهایی با انتشار 0.75 ، 1،5 ، 2،5 متر از ساختمان و سایر لوازم یدکی تهیه کرد قطعات. بنا به درخواست ساختمان سبد کلایمر مشتری مجهز به وزنه بتن مسلح به وزن 50 کیلوگرم یا فلز به وزن 20 کیلوگرم است ، بار آهن با توجه به وزن کم و طول عمر زیاد ، از نظر نصب بتن متفاوت است.

کلایمر بالابر نما دستگاه

نمای کلایمر از یک قاب ، ماشین آلات بالابر ، صید و تجهیزات الکتریکی تشکیل شده است. اسکلت سازه جوش داده شده ساخته شده از لوله ها و گوشه ها در انتهای مکانیسم های تعیین شده آن برای گرفتن و غلتک های راهنمای بلند کردن و طناب های ایمنی. در زیر سکوی کارگر عرشه دارای نرده ، مکانیزم بالابر نصب شده ، که یک وینچ دو درام است. در وینچ پیشرو درنده یک درایو سه چرخ دنده ای ساخت ، که جزئیات آن در یک حمام روغن بسته کار می کند. مکانیزم وینچ اصطکاک برای بلند کردن هیچ طناب بالابر را در درام نمی کشد و به دلیل اصطکاک روی آنها حرکت می کند. این سبد کلایمر را می توان به هر بلندی که با طول طناب تعیین می شود ، بالا برد.

مکانیزم Tilt به دو ترمز اتوماتیک - دیسک و ترمز مجهز است. دیسک - ترمز gruzouporny در وینچ درام پیشرو ساخته شده است ، در صورت وجود بار اضافی کار می کند. ترمز طبل - توقف خودکار ، نصب شده بر روی شافت چرخ دنده های سیاره ای ، هنگامی که جریان را در مدار کنترل خاموش می کنید ، یک فنر بسته می شود.

سکوهای معلق در دو کلایمر و دو طناب ایمنی معلق هستند که قسمتهای بالایی آن بر روی کنسولهای نصب شده روی سقف ساختمان ثابت شده است. انتهای پایین طناب ، موجودی وزن.

هنگام شکستن یا تضعیف طناب ها ، بطور خودکار با گیرنده وصل می شود و سبد کلایمر بر روی خط ایمنی آویزان می شود. مدار کنترل برقی با بازشو.

در مدار کنترل سوییچ های فوقانی بالا و پایین سبد کلایمر هستند. در صورت قطع برق ، سبد کلایمر مجهز به وینچ دستی است.

در داخل ساختمان ساخت و ساز سبد کلایمر بر روی چرخ ها سوار می شود که روی قاب نصب شده اند. از جسم به شیء بدون جدا کردن آن توسط کامیون حمل می شود.

بار ، کیلوگرم 300
حداکثر ارتفاع آسانسور ، متر 150
سرعت بلند کردن ، m / min 5،5
کشش یک وینچ ، kN 5
قدرت موتور ، کیلو وات 0،75
تعداد وینچ ، ا. 2
قطر طناب بالابر ، میلی متر 8،8
قطر طناب ایمنی ، میلی متر 8،8
اندازه صفحه کار-گهواره (طول ، عرض ، ارتفاع نرده) ، میلی متر 4000 * 860 * 1200
ابعاد گهواره آسانسور (طول ، عرض ، ارتفاع نرده) ، میلی متر 4540 * 940 * 1670
نوع وینچ دو درام ، با طناب قرقره ای

محیطی که با نمای کلایمر قابل اجراست:

درجه حرارت از -40 تا +40 ° C؛

بالاترین میزان رطوبت نسبی در 25 درجه سانتیگراد از نوع جوی II مطابق با GOST 15150 - 80٪؛

نصب منطقه بادی GOST 1451 - IV؛

سرعت باد در 10 متر ، بیش از 14 متر در ثانیه؛

انفجار - مواد منفجره؛

خطر آتش سوزی - خطر آتش سوزی.

الزامات فنی توسط کلایمرهای نما راضی می شوند:

سبد کلایمر ساختمان باید به شکل اسکلت و سکویی انجام شود تا کارگر (کارگران) در آن جای بگیرد. مساحت کف برای هر سبد کلایمر باید حداقل 7/0 مترمربع باشد. Paul bassinet نباید لغزنده باشد.

باید سبد کلایمر معلق در یک کابل بالابر آویزان شود و یک خط ایمنی داشته باشد.

دو سبد کلایمر به حالت تعلیق در دو طناب معلق هستند و دو طناب ایمنی دارند.

یک سبد کلایمر حلق آویز باید کمتر از 120 کیلوگرم ، دو معلق - کمتر از 300 کیلوگرم نباشد.

سبد کلایمر های ساختمانی در اطراف محیط باید محافظت شود. ارتفاع حصار با مهمانی غیر کار نباید از 1200 میلی متر کمتر باشد ، و از جلوی کار - نه کمتر از 1000 میلی متر.

درهای مهد دستگاه در حصار مجاز نیست.

موانع باید برای بارهای کمتر از 1300 N برای اتصال کمربندهای ایمنی کارابینها و بستهای مخصوص ابزار کار طراحی شوند.

ساخت و ساز باید از سبد کلایمر به کنسول ، نصب شده در بالای ساختمان (ساخت و ساز) معلق شود. ضریب پایداری کنسولهایی که مرتباً مرتب شده اند ، نباید از 2،2 کمتر باشد.

پایداری سبد کلایمر های ساختمانی در محل کار و با جابجایی باید با محاسبه بررسی شود. به منظور جلوگیری از مهد های ساخته شده ، می توان آنها را برای پشتیبانی از ساخت و ساز نصب کرد.

برای ساختن سبد کلایمر باید غلتک هایی نصب شوند تا در امتداد زمین حرکت کنند.

کپی از این مطلب تنها در شرایطی مجاز است که با کلمه کلایمر به این صفحه لینک دهید

به تهران سوئیت خوش آمدید!تهران سوئیت در حقیقت یک سامانه هوشمند برای رزرو هتل و همچنین اجاره اقامتگاه بومگردی ، اجاره سوئیت و آپارتمان مبله در تهران و سراسر ایران است. با « تهران سوئیت » شما میتوانید به صورت آنلاین در بیش از 200 شهر ایران اقامتگاه ، هتل و سوئیت رزرو کرده و با خیالی آسوده راهی سفر گردید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه رزرو میتوانید صفحه راهنمای رزرو را مشاهده نمایید. همچنین برای ارتباط با تیم پشتیبانی میتوانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید

تهران مبله اجاره آپارتمان مبله در تهران,اجاره آپارتمان مبله در تهران جاجیگا,میهمان شو اجاره آپارتمان مبله در تهران,اجاره آپارتمان مبله در تهران املاک باشی,جاکو اجاره آپارتمان مبله در تهران,تهران مبله اجاره آپارتمان مبله در تهران,جامونه اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران گل نشین,اجاره آپارتمان مبله در تهران دیوار,نظام مبله اجاره آپارتمان مبله در تهران,اجاره آپارتمان مبله در تهران لوکس مبله.

تهران سوئیت تارنمایی برای اجاره سوئیت، آپارتمان مبله, رزرو هتل و هر نوع اقامتگاه دیگری بوده که به شما کمک می کند در مقصد خود جایی برای اسکان رزرو نمایید. به عنوان مثال اگر شما قصد سفر به تهران را دارید، می توانید با اجاره سوئیت مبله در تهران یا اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت و صرف بهترین قیمت، مکانی مناسب برای اسکان ارزان قیمت و چند روزه خود فراهم کنید. مزیت دیگر این که با کرایه سوئیت و اقامتگاه یا همان رزرو و اجاره روزانه خانه در تهران (اجاره روزانه آپارتمان در تهران) و سایر شهرها می توانید در هزینه های سفر خود برای مسافر تا حد زیادی صرفه جویی کنید. چرا که در سایت «تهران سوئیت» با استفاده از دیدگاه های کاربران، بهترین منزل مبله یا همان آپارتمان فرنیش شده با وسایل را بصورت شبانه و ارزان قابل رزرو خواهد بود. نکته دیگر آن که در «تهران سوئیت» اجاره آپارتمان مبله تهران و اجاره سوئیت در تهران تنها با ارائه مدارک شناسایی و محرمیت صورت پذیرفته و از اجاره سوئیت تهران برای مواردی برا میهمانی، دورهمی و ... که با عرف و شرع سازگار نیست معذور می باشیم.(لطفا این موارد تماس نگیرند. با تشکر) اجاره سوئیت مبله غرب تهران,اجاره روزانه آپارتمان مبله غرب تهران,اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت,اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران,اجاره سوئیت تهران یک شب,اجاره 1 روزه سوئیت تهران,اجاره سوئیت شرق تهران,اجاره آپارتمان مبله شرق تهران,اجاره آپارتمان مبله سعادت آباد تهران,اجاره سوئیت روزانه در سعادت اباد,اجاره سوئیت پونک تهران,اجاره روزانه آپارتمان مبله در پونک,اجاره سوئیت در شهرک غرب,اجاره آپارتمان مبله تهران شهرک غرب,اجاره آپارتمان مبله لوکس در تهران,اجاره روزانه خانه لوکس در تهران


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۷:۳۵ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)